REGISTRACE

Registrace do akce TRAILTOUR

Abychom na Strava.com mohli číst Tvé aktivity a počítat výsledky, potřebujeme k tomu povolení. Toto povolení můžeš kdykoliv zrušit v nastavení svého účtu na Strava.com. V dalším kroku budeme potřebovat doplnit několik údajů, které potřebujeme pro Tvou účast v TRAILTOUR. 

Aktuální situace nás donutila rozdělit tradiční formát soutěže na dvě samostatné. V letošním ročníku tak můžeš soutěžit v samostatné soutěží v Česku a samostatné soutěži na Slovensku. Pokud se v průběhu soutěže otevřou hranice, klidně se můžeš registrovat i do soutěže v sousedním státu, ale výsledky se ti budou započítávat samostatně. V průběhu celé soutěže dbejte prosím nařízení vlády, hygieniků, případně místních samospráv. Tyto mohou korigovat některá nařízení, která nebyla platná v době startu TRAILTOUR.

Před registrací

Zkontroluj si, jestli jsi přihlášený ke STRAVA skutečně jako ty sám. Zvláště pokud počítač, na kterém provádíš registraci, používá více uživatelů. Pokud na svém Dashboard-u uvidíš své jméno, je vše v pořádku. Pokud je přihlášen ke STRAVA někdo jiný. Odhlaš jej, a přihlaš se jako uživatel, pod kterým se chceš do TRAILTOUR registrovat. Ověřit přihlášeného uživatele můžeš kliknutím zde (otevře odkaz v novém okně). 

  • Zkontoluj si prosím na na svém Strava profilu, jestli máš vyplněné pohlaví. Pokud ne, výsledky se Ti nezapočtou.
  • Přesto, že se to zdá nelogické, potřebujeme, abys nechal v dalším kroku povolená všechna „zátržítka“ jako na obrázku, jinak s námi Strava přes API odmítá komunikovat a my pak nedokážeme Tvé výsledky spočítat.

 

S registrací začneš kliknutím na tlačítko Conect with STRAVA.