TRAILTOUR CZ # 07 KERDA SPORT

Lužické hory / Kryštofovo údolí

Délka:  10900 m  Převýšení:  385 m

Trasa ke staženi (.GPX)  Přeskočit na výsledky

Pro stažení .GPX klikněte pravý tlačítkem myši, uložit odkaz jako.

Vítej v malebné vesničce Kryštofovo Údolí, která se nachází v hlubokém údolí Ještědsko-kozákovském hřbetu na severu Čech v okrese Liberec, asi 8km západně od tohoto 100 tisícového města.

Start a cíl etapy je v centru obce, je zde zastávka autobusu, parkoviště pro auta a vlakové nádraží vzdálené asi 250m.

Popis trasy

Vydáš se po ŽLUTÉ z rozcestníku Kryštofovo údolí (Obec) mírně do kopce po asfaltové silnici, asi po 100m odbočíš doprava na užší horskou silničku a pokračuješ stoupáním údolím Vlčího potoka, až po 4km vyběhneš na rozcestník Buk Republiky, kde se vydáš po ZELENÉ šotolinovou zpevněnou cestou a s tou doběhneš za 2,5km na rozcestník Trávník, dále se vydáš po ČERVENÉ zvlněným terénem, až po 2,5 km seběhneš k rozcestníku Kaple Svatého Kryštofa a potom již po ZELENÉ začínáš klesat 1,5km na rozcestník Kříž v Novině, kde přiběhneš na asfaltku, tu jenom mineš a pokračuješ doleva stále po ZELENÉ, kde tě čeká poslední 200m kopeček a potom už jen 1,5km prudký se běh do cíle na rozcestník Kryštofovo údolí (Obec)

Jak jdou kilometry a rozcestníky na trase

0 km - Start - Kryštofovo údolí (Obec) (376m.n.m) – do kopce po žluté 4km

4 km – Buk Republiky (598m.n.m) – dále zvlněným terénem po zelené 2,5km

6.5 km – Trávník (666m.n.m) – dále zvlněným terénem po červené 2,5km

9 km – Kaple Svatého Kryštofa (595m.n.m) – se běh po zelené 1,5Km

2022

10.5 km – Kříž v Novině (508m.n.m) – stále po zelené až do cíle 1,5 km

12km – Cíl - Kryštofovo údolí (Obec) (376m.n.m)

Legenda trasy

Trasa vede 95% lesem, většinou zpevněným terénem, 30% asfalt, 30% šotolina, 40% lesní cesty, lesáci jak těží dřevo, tomu dávají očas trochu na frak.

Ale i tak se můžeš těšit, trasa Tě celkově dostatečně prověří.

Co lze také vidět v okolí

- Přímo na startu a cíli je přírodní dětské hřiště ( volně dostupné )

- První český vesnický orloj v bývalé trafostanici

Doporučená výbava

Boty, dobré ponožky, šortky, triko, možná bunda a hodinky s gps. Nic víc nepotřebuješ. Tyhle hračky nám dávají největší smysl na tuto etapu.

Pokud se chceš dozvědět víc informací, klikni na obrázky...

ROCLITE 275

roclite_275

SILVA Trail Run Free

Silva Trail Runner Free

Průběžné výsledky

Segment najdete na Strava.com pod ID 31389094.

Zobrazit na STRAVA 

ŽENY

Generováno: 02. 07. 2022, 00:16

#JménoKlubČasBody
1Simona Obuszáková Tatranský čaj 01:03:13152.40
2Lucie Ru Slabý Odvar 01:04:15150.81
3Markéta Fussová Mattoni FreeRun Zlín 01:06:51146.79
4Zuzka Hendrychová SK Žabovřesky Brno 01:10:06141.78
5Michaela Kostirova TPJ (Tlustí Plesniví Jezevci) 01:18:23128.99
6Lucaa Rybářová LOKAL BLOK 01:33:03106.34

MUŽI

Generováno: 02. 07. 2022, 00:16

#JménoKlubČasBody
1Martin Nenutil RUN magazine team 00:55:42151.11
2Jan Herman --- 00:56:27149.77
3Duro Mokry Slabý Odvar 00:56:49149.12
4Petr Čihák TJ Jiskra Hořice 00:57:06148.62
5Tomáš Matras SK OB Chrast 00:57:39147.64
6David Chaloupský OK99 Hradec Králové 00:58:11146.70
7Martin Šritr OOB TJ Turnov 01:06:20132.23
8Bob Komín Mattoni FreeRun Zlín 01:06:26132.05
9Martin Batty Batulka PunkTrail 01:06:42131.57
10Aleš Mohr Tréninkový orgáč 01:08:16128.79
11Martin Waldhauser OOB TJ Turnov 01:09:03127.40
12Karel Raiser Tlustí Plesniví Jezevci (TPJ) 01:28:3192.84

KLUBY

Generováno: 02. 07. 2022, 00:16

#JménoBody
1Slabý Odvar299.93
2Mattoni FreeRun Zlín278.84
3OOB TJ Turnov259.63
4Tatranský čaj152.40
5RUN magazine team151.10
6TJ Jiskra Hořice148.62
7SK OB Chrast147.64
8OK99 Hradec Králové146.70
9SK Žabovřesky Brno141.77
10PunkTrail131.57
11TPJ (Tlustí Plesniví Jezevci)128.99
12Tréninkový orgáč128.79
13LOKAL BLOK106.34
14Tlustí Plesniví Jezevci (TPJ)92.84

Diskuse




-