INOV-8 TRAILTOUR 2021 SK # 27 INOV-8

Malé Karpaty / Rača

Délka:  4100 m  Převýšení:  15 m

Trasa ke staženi (.GPX)  Přeskočit na výsledky

Pro stažení .GPX klikněte pravý tlačítkem myši, uložit odkaz jako.

Doporučená výbava

Boty, dobré ponožky, šortky, triko, možná bunda a hodinky s gps. Nic víc nepotřebuješ. Tyhle hračky nám dávají největší smysl na tuto etapu.

Pokud se chceš dozvědět víc informací, klikni na obrázky...

X-TALON G235

xtalon_g235

POLAR VANTAGE M2

Polar Vantage M2

Průběžné výsledky

Segment najdete na Strava.com pod ID 27933956.

Zobrazit na STRAVA 

ŽENY

Generováno: 17. 06. 2021, 02:38

#JménoKlubČasBody
1Bronislava Chrappa OCRA Slovakia 00:15:24159.29
2Katarína Papugová Topky Orienteering Team 00:17:44145.55
3Erika Mikulenková OCRA Slovakia 00:17:48145.16
4Andrea Poštulková Topky Orienteering Team 00:18:11142.90
5Lucia Malastova Trail Kiddos 00:19:07137.40
6Martina Revakova Kamzík 1000+ 00:19:11137.01
7Majka Hiklova OCRA Slovakia 00:19:49133.28
8Zuzana Poštulková Topky Orienteering Team 00:20:58126.51
9Patrícia Skovajsovà Topky Orienteering Team 00:22:03120.12
10Barbora Vorlickova ŠK Sandberg Bratislava 00:22:32117.28
11Simone Skrucana Topky Orienteering Team 00:23:18112.76
12Zlatka Zlatka Kamzík 1000+ 00:23:29111.68
13Szimonetta Ruman Topky Orienteering Team 00:23:29111.68
14Evda Magulová OCRA Slovakia 00:23:58108.84

MUŽI

Generováno: 17. 06. 2021, 02:38

#JménoKlubČasBody
1Peter Glončák Topky Orienteering Team 00:13:08154.98
2Filip Kubina ◪ ŠK Sandberg Bratislava 00:13:34151.85
3Daniel Kováčik Tour de Považie 00:14:46143.17
4Marek Sedliak Kamzík 1000+ 00:15:51135.33
5Ivo Ivan Kamzík 1000+ 00:16:24131.35
6Roman Bútora Kamzík 1000+ 00:16:42129.18
7Michal Rybecký Trail Kiddos 00:16:57127.37
8Jakub Pediac Trail Kiddos 00:17:00127.01
9Peter Vorlicek ŠK Sandberg Bratislava 00:17:27123.75
10Matej Muller Topky Orienteering Team 00:17:50120.98
11Miroslav Papuga Topky Orienteering Team 00:18:01119.65
12Milan Magula OCRA Slovakia 00:18:26116.64
13Martin Černák TeNT 00:20:32101.45
14Martin Nosko --- 00:20:34101.21
15Marek Macák BehameLevice 00:21:5791.20
16Peter Matejko TeNT 00:22:0690.11
17Michal Šelc --- 00:22:1189.51
18Jozef Paluska Farmaceut Bratislava 00:23:5576.97
19Juraj Ballay TeNT - Trail eNnova Team 00:24:2872.99
20Roman Gujber TeNT 00:27:4848.87

KLUBY

Generováno: 17. 06. 2021, 02:38

#JménoBody
1Topky Orienteering Team1155.14
2OCRA Slovakia663.20
3Kamzík 1000+644.55
4ŠK Sandberg Bratislava392.88
5Trail Kiddos391.78
6TeNT240.43
7Tour de Považie143.17
8BehameLevice91.20
9Farmaceut Bratislava76.97
10TeNT - Trail eNnova Team72.99

Diskuse




-