TRAILTOUR CZ # 43 KERDA SPORT

Císařský kámen / Vesec

Délka:  4700 m  Převýšení:  255 m

Trasa ke staženi (.GPX)  Přeskočit na výsledky

Pro stažení .GPX klikněte pravý tlačítkem myši, uložit odkaz jako.

Během 5km trasy poznáte krásnou přírodu a okolí Jizerské hornatiny. Odměnou Vám bude cíl u krásné dřevěné rozhledny Císařský kámen.

Ke startu je možné přijet autobusem z Liberce (zastávka Jeřmanická), nebo autem a zaparkovat v blízkosti startu nebo za cílem v osadě Milíře a rozběhnout se po směru na startovní místo.

Vybíhá se po rovině se z Liberecké čtvrti Vesec, kde se ze zástavby rychle dostanete do klidné rekreační oblasti, asi po 1,5 km doběhnete k Veseckému rybníku, přeběhnete hráz, a členitým terénem vystoupáte až na vrch Císařský kámen ke žulovému obelisku kde je cíl.

  • 0 km - Start – rozcestník Vesec U Libeny – po zelené značce
  • 1,5 km - rozcestník Vesecká rybník
  • 2,7 km – krátce 100 po silnici (poté do leva stále po zelené)
  • 3,5 km – přes parkoviště (stále po zelené)
  • 5,1 km – Cíl - žulový obelisk pod Rozhlednou Císařský kámen (637m)

Zajímavosti na trase:

  • žulový obelisk v cíli upomíná návštěvu císaře Josefa II v roce 1779
  • Liberec – Vesec , kde se v roce 2009 konalo MS v klasickém lyžování
  • dřevěná rozhledna Císařský kámen nově postavená v roce 2009 , výška 20m
  • za rozhlednou je 500m osada Milíře, kde je možnost občerstvení

Naše běžecká prodejna Kerda Sport sídlí v Liberec - Františkov asi 5km od startu, budeme rádi za vaši návštěvu, kde Vám rádi podáme informace o trase. Sportovní běžecké Boty Inov-8 prezentujeme úspěšně více jak 10 let.

Na této trase je povrch velmi rozmanitý (silnice, šotolina, kořeny). Doporučujeme obuv: Trailtalon 290, Parkclaw 260

Krásné sportovní zážitky Vám přeje Kerda Sport team

Doporučená výbava

Boty, dobré ponožky, šortky, triko, možná bunda a hodinky s gps. Nic víc nepotřebuješ. Tyhle hračky nám dávají největší smysl na tuto etapu.

Pokud se chceš dozvědět víc informací, klikni na obrázky...

PARKCLAW 260

parkclaw_260

POLAR VANTAGE M2

Polar Vantage M2

Průběžné výsledky

Segment najdete na Strava.com pod ID 27892333.

Zobrazit na STRAVA 

ŽENY

Generováno: 17. 06. 2021, 01:10

#JménoKlubČasBody
1Adélka Bogarová SK Praga 00:24:17154.88
2Jana Jurackova --- 00:25:06151.68
3Lenka Nováková LOKAL BLOK 00:27:12143.45
4Kristýna Kolínová LOKAL BLOK 00:28:25138.68
5Kačka Zimmerová OK Kamenice 00:29:56132.74
6Markéta Pavlíková Tréninkový orgáč 00:31:01128.50
7Jana Ryantová LOKAL BLOK 00:31:33126.41
8Šárka Knížková Tréninkový orgáč 00:32:08124.12
9Sim Ka LOKAL BLOK 00:32:49121.45
10Jana Vaskova --- 00:34:46113.81
11Ivana Aussenbergova PunkTrail 00:35:25111.26
12Petra Loulová endorfin factory 00:36:50105.71
13Lenka Šritrová OOB TJ Turnov 00:39:5093.96

MUŽI

Generováno: 17. 06. 2021, 01:10

#JménoKlubČasBody
1Zbyšek Lhota Tréninkový orgáč 00:21:30153.49
2Vojtěch Prášil Tréninkový orgáč 00:22:01151.17
3Radomír Tichý OK Slavia Hradec Králové 00:23:19145.34
4Jan Boril KOS TESLA Brno 00:24:15141.15
5Ondřej Černý LOKAL BLOK 00:24:40139.28
6Vojtech Grundman KOB Choceň 00:24:41139.20
7Honza Loula endorfin factory 00:24:49138.60
8Pavel Hruška Team Jizerky 00:25:13136.81
9Jan Herman --- 00:25:24135.99
10Pavel Prochazka SK Praga 00:25:45134.41
11Adam Škvor OK Kamenice 00:26:04132.99
12O Buch LOKAL BLOK 00:27:57124.54
13Miroslav Kovář LOKAL BLOK 00:28:35121.70
14Martin Šritr OOB TJ Turnov 00:29:13118.85
15Martin Sq OK Kamenice 00:30:11114.51
16Martin Waldhauser OOB TJ Turnov 00:32:23104.64
17Martin Batty Batulka PunkTrail 00:35:1192.07
18Pavel Švácha Pivo a myslivec 00:38:3976.51

KLUBY

Generováno: 17. 06. 2021, 01:10

#JménoBody
1LOKAL BLOK915.50
2Tréninkový orgáč557.29
3OK Kamenice380.25
4OOB TJ Turnov317.45
5SK Praga289.29
6endorfin factory244.32
7PunkTrail203.33
8OK Slavia Hradec Králové145.34
9KOS TESLA Brno141.15
10KOB Choceň139.20
11Team Jizerky136.81
12Pivo a myslivec76.51

Diskuse




-