TRAILTOUR CZ # 33 INOV-8

Zaječí skok / Jihlava

Délka:  8400 m  Převýšení:  159 m

Trasa ke staženi (.GPX)  Přeskočit na výsledky

Pro stažení .GPX klikněte pravý tlačítkem myši, uložit odkaz jako.

Doporučená výbava

Boty, dobré ponožky, šortky, triko, možná bunda a hodinky s gps. Nic víc nepotřebuješ. Tyhle hračky nám dávají největší smysl na tuto etapu.

Pokud se chceš dozvědět víc informací, klikni na obrázky...

TRAILTALON 290

trailtalon_290

POLAR VANTAGE M2

Polar Vantage M2

Fotogalerie

Průběžné výsledky

Segment najdete na Strava.com pod ID 27858796.

Zobrazit na STRAVA 

ŽENY

Generováno: 17. 06. 2021, 01:10

#JménoKlubČasBody
1Katerina Matrasova SK OB Chrast 00:40:54155.86
2Zdenka Kozakova KOS TESLA Brno 00:44:02148.65
3Lucie Ru Slabý Odvar 00:45:24145.50
4Petra Grycová KOS TESLA Brno 00:46:50142.20
5Adéla Chromá KOS TESLA Brno 00:47:23140.93
6Julia Šváchová Vintoniv Pivo a myslivec 00:47:29140.70
7Pavla Heřmánková OOB TJ Turnov 00:50:16134.30
8Lenka Koporová SK Žabovřesky Brno 00:50:55132.80
9Bára Kotenová Halda Runners 00:51:48130.77
10Vlaďka Raclavská Tréninkový orgáč 00:53:57125.82
11Markéta Bídová Tréninkový orgáč 00:53:58125.78
12Zuzana Skvorova OK Kamenice 00:54:00125.70
13Adéla Binarová Tréninkový orgáč 00:54:07125.44
14Tereza Čámská LOKAL BLOK 00:54:34124.40
15Anežka Hlaváčová KOS TESLA Brno 00:54:59123.44
16Radka Sklenářová ◪ OK Kamenice 00:55:48121.56
17Veronika Grycová KOS TESLA Brno 00:56:51119.14
18Veronika Jirkovská --- 00:59:45112.47
19Klára Kotenová Halda Runners 01:01:19108.86
20Lucaa Rybářová LOKAL BLOK 01:18:0070.46

MUŽI

Generováno: 17. 06. 2021, 01:10

#JménoKlubČasBody
1Martin Poklop Tréninkový orgáč 00:34:03150.92
2Osvald Kozak KOS TESLA Brno 00:34:19150.15
3Tomáš Rybář LOKAL BLOK 00:34:44148.93
4Tomas Stanek --- 00:34:57148.30
5Patrik Roštík Pivo a myslivec 00:35:19147.24
6Jiří Ehl KOS TESLA Brno 00:35:23147.04
7Adam Chloupek OK Kamenice 00:35:45145.98
8Petr Švácha Pivo a myslivec 00:35:51145.68
9Petr Zimola TJ Nové Město na Moravě 00:36:11144.71
10Tomáš Matras SK OB Chrast 00:36:33143.65
11Luboš Kočvara --- 00:36:43143.16
12Ondra Svoboda OK Slavia Hradec Králové 00:38:09138.99
13Libor Černocký Na Pohodu 00:38:18138.56
14Radek Novotný --- 00:39:04136.32
15Martin Stepanek ENDEKA BASSTA team 00:39:38134.68
16Adam Hájek OK Kamenice 00:39:40134.58
17Adam Chromy KOS TESLA Brno 00:39:51134.05
18Jan Boril KOS TESLA Brno 00:40:55130.94
19Pavel Koten Halda Runners 00:41:06130.41
20Jiří Rýdel OK Kamenice 00:41:29129.29
21Duro Mokry Slabý Odvar 00:43:14124.20
22Tomáš Kalina KOS TESLA Brno 00:44:35120.27
23Vít Auermüller SK Žabovřesky Brno 00:46:03116.00
24Martin Sq OK Kamenice 00:46:56113.43
25Tomino Gryc KOS TESLA Brno 00:47:52110.72
26Míďa Klvaňa SK OB Chrast 00:48:15109.60
27Karel Švec OB SK Zvole 00:48:40108.39
28Martin Vojvodik SKOB Ostrava 00:49:13106.79

KLUBY

Generováno: 17. 06. 2021, 01:10

#JménoBody
1KOS TESLA Brno1467.52
2OK Kamenice770.54
3Tréninkový orgáč527.95
4Pivo a myslivec433.62
5SK OB Chrast409.11
6Halda Runners370.04
7LOKAL BLOK343.79
8Slabý Odvar269.70
9SK Žabovřesky Brno248.80
10TJ Nové Město na Moravě144.71
11OK Slavia Hradec Králové138.99
12Na Pohodu138.55
13ENDEKA BASSTA team134.68
14OOB TJ Turnov134.30
15OB SK Zvole108.39
16SKOB Ostrava106.79

Diskuse




-