TRAILTOUR CZ # 28 ENDORFIN FACTORY

Jizerské hory / Bedřichov

Délka:  11800 m  Převýšení:  239 m

Trasa ke staženi (.GPX)  Přeskočit na výsledky

Pro stažení .GPX klikněte pravý tlačítkem myši, uložit odkaz jako.

Letošní jizerská trasa je poměrně rychlá, více klesání než stoupání!


Doporučujeme zaparkovat u přehrady v Jablonci, sednout na bus směr Bedřichov a během 20 min jste na startu.


Začínáme od stadionu po žluté na rozhlednu Královka. Poté následuje rychlý asfaltový úsek, kde se otvírají krásné výhledy přes Hrabětické louky na Jablonec, Ještědský hřeben a spoustu dalšího. Dalším checkpointem je Kaplička - Hrabětice, odtud pokračujeme pěšinou přes louku směr rozhledna Slovanka. Od rozhledny po zelené následuje pěkný technický seběh. Vydechnutí, odbočka na červenou značku a pak čeká poslední významnější, ale běhavý stoupák na rozcestí Pod Krásným. Odtud vpravo po modré a už je to víceméně jízda z kopce do cíle u přehrady! (Pozor jen při vyběhnutí z lesa nad Jindřichovem, držte se vpravo podél lesa na modré).

Doporučená výbava

Boty, dobré ponožky, šortky, triko, možná bunda a hodinky s gps. Nic víc nepotřebuješ. Tyhle hračky nám dávají největší smysl na tuto etapu.

Pokud se chceš dozvědět víc informací, klikni na obrázky...

TERRAULTRA G270

terraultra_g270

POLAR VANTAGE M2

Polar Vantage M2

Průběžné výsledky

Segment najdete na Strava.com pod ID 28266196.

Zobrazit na STRAVA 

ŽENY

Generováno: 17. 06. 2021, 01:10

#JménoKlubČasBody
1Barbora Svobodová Team Jizerky 00:54:40160.69
2Markéta Pavlíková Tréninkový orgáč 01:03:46145.83
3Sim Ka LOKAL BLOK 01:05:12143.48
4Soňa Pesničáková Team Jizerky 01:05:36142.83
5Šárka Knížková Tréninkový orgáč 01:06:14141.80
6Adéla Rýdlová Team Jizerky 01:07:25139.86
7Lenka Šritrová OOB TJ Turnov 01:20:25118.62

MUŽI

Generováno: 17. 06. 2021, 01:10

#JménoKlubČasBody
1Radomír Tichý OK Slavia Hradec Králové 00:50:53152.12
2Matěj Burda Tréninkový orgáč 00:52:01149.94
3Jan Boril KOS TESLA Brno 00:53:03147.95
4Pavel Hruška Team Jizerky 00:55:11143.84
5Miroslav Kovář LOKAL BLOK 00:56:17141.73
6Martin Šritr OOB TJ Turnov 00:58:42137.08
7BT Zhaly LOKAL BLOK 01:03:28127.91
8Matěj Tkáč Team Jizerky 01:04:01126.85
9Lukáš Vitebský Team Jizerky 01:04:01126.85
10Filip Mairich Team Jizerky 01:04:30125.92
11Martin Poklop Tréninkový orgáč 01:05:37123.77
12Martin Waldhauser OOB TJ Turnov 01:06:31122.04
13Jiří Rýdl Team Jizerky 01:07:40119.83

KLUBY

Generováno: 17. 06. 2021, 01:10

#JménoBody
1Team Jizerky1086.68
2Tréninkový orgáč561.33
3LOKAL BLOK413.12
4OOB TJ Turnov377.75
5OK Slavia Hradec Králové152.12
6KOS TESLA Brno147.95

Diskuse




-