TRAILTOUR CZ # 41 Lukáš Hovorka

Podyjí / Znojmo

Délka:  8800 m  Převýšení:  200 m

Trasa ke staženi (.GPX)  Přeskočit na výsledky

Pro stažení .GPX klikněte pravý tlačítkem myši, uložit odkaz jako.

Doporučená výbava

Boty, dobré ponožky, šortky, triko, možná bunda a hodinky s gps. Nic víc nepotřebuješ. Tyhle hračky nám dávají největší smysl na tuto etapu.

Pokud se chceš dozvědět víc informací, klikni na obrázky...

ROCLITE 290

roclite_290

POLAR GRIT X

Polar Grit X

Průběžné výsledky

Segment najdete na Strava.com pod ID 23497470.

Zobrazit na STRAVA 

ŽENY

Generováno: 20. 09. 2020, 01:40

#JménoKlubČasBody
1Markéta Poloprutská OOB TJ Turnov 00:40:02152.16
2Natalia Hiklova SK Žabovřesky Brno 00:41:06149.55
3Zdenka Kozakova KOS TESLA Brno 00:41:37148.29
4Natalie Brlicová --- 00:43:06144.66
5Romana Lojkova TRAILPOINT 00:43:10144.50
6Petra Vavříková Adidas Runners Prague 00:44:25141.45
7Kateřina Grycová KOS TESLA Brno 00:44:33141.12
8Terka Odehnalová SK Žabovřesky Brno 00:44:51140.39
9Eliška Sieglová SK Praga 00:44:54140.27
10Adéla Chromá KOS TESLA Brno 00:45:47138.11
11Gabriela Hiršová SK Žabovřesky Brno 00:46:21136.72
12Markéta Firešová SK Žabovřesky Brno 00:47:57132.81
13Zuzka Hendrychová SK Žabovřesky Brno 00:47:58132.77
14Andrea Firešová SK Žabovřesky Brno 00:48:06132.44
15Markéta Rotková SK Žabovřesky Brno 00:48:09132.32
16Tereza Korpasová KOS TESLA Brno 00:48:46130.82
17Petra Grycová KOS TESLA Brno 00:48:55130.45
18Zuzana Drábková KOS TESLA Brno 00:49:10129.84
19Anežka Hlaváčová KOS TESLA Brno 00:49:26129.19
20Majka BK --- 00:49:47128.33
21Hana Nimshausová K.O.B. Choceň 00:50:55125.56
22Barbora Zháňalová SK Žabovřesky Brno 00:51:06125.11
23Julia Šváchová Vintoniv Pivo a myslivec 00:51:09124.99
24Lenka Meranová --- 00:51:39123.77
25Monika Molnárová SK Žabovřesky Brno 00:51:55123.12
26Lucie Korpasová KOS TESLA Brno 00:52:26121.85
27Jana D. --- 00:52:47121.00
28Kateřina Nováková OK24 Praha 00:53:18119.74
29Klára Barnatová SK Žabovřesky Brno 00:53:25119.45
30Šárka Hlaváčová KOS TESLA Brno 01:03:4794.11
31Klárka Odehnalová SK Žabovřesky Brno 01:08:2582.79
32Veronika Jirkovská EXTRA Brno 01:10:5476.72

MUŽI

Generováno: 20. 09. 2020, 01:40

#JménoKlubČasBody
1Jan Petržela OK99 Hradec Králové 00:32:33153.43
2Ondra Hlaváč SK Žabovřesky Brno 00:34:13148.48
3. Bježíš . OOB TJ Turnov 00:34:21148.09
4Osvald Kozak KOS TESLA Brno 00:34:43147.00
5Jan Boril KOS TESLA Brno 00:35:21145.12
6Pavel Brlica SK Žabovřesky Brno 00:35:33144.53
7Miloš Nykodým SK Žabovřesky Brno 00:35:36144.38
8Adam Chromy KOS TESLA Brno 00:35:47143.84
9Stanislav Mokrý SK Žabovřesky Brno 00:36:20142.20
10Ladislav Semrád K.O.B. Choceň 00:36:42141.12
11Jiří Ehl KOS TESLA Brno 00:36:44141.02
12Roman Zbranek SKOB Zlín 00:37:01140.18
13Tomáš Rusý OK Kamenice 00:37:15139.48
14Adam Urbánek SK Žabovřesky Brno 00:37:17139.39
15Matej Hraboš KOS TESLA Brno 00:37:24139.04
16Jachym Coufal SK Žabovřesky Brno 00:37:26138.94
17eda 007 SK Žabovřesky Brno 00:37:28138.84
18Otakar Hirs SK Žabovřesky Brno 00:37:34138.55
19Honza Král SK Žabovřesky Brno 00:37:36138.45
20Marek Prášil OOB Třebíč 00:37:38138.35
21Jan Červinka OK24 Praha 00:38:01137.21
22Tomáš Novotný OOB Třebíč 00:38:03137.11
23Petr Švácha Pivo a myslivec 00:38:03137.11
24Tomáš Rybář Oddíl OB Kotlářka 00:38:28135.87
25Tomas Boril KOS TESLA Brno 00:39:09133.85
26Michal Pátek K.O.B. Choceň 00:39:19133.35
27Alexandr Jordanov SK Žabovřesky Brno 00:39:36132.51
28Jan Klusáček SK Žabovřesky Brno 00:39:42132.22
29Albert Mareš Oddíl OB Kotlářka 00:39:49131.87
30Vladimír Kelbl SK Žabovřesky Brno 00:39:57131.47
31Jan Zháňal SK Žabovřesky Brno 00:40:01131.28
32Vojtech Gryc KOS TESLA Brno 00:40:05131.08
33Beppe 007 SK Žabovřesky Brno 00:40:22130.24
34Radovan Cech KOS TESLA Brno 00:40:32129.74
35Tomáš Hikl SK Žabovřesky Brno 00:40:33129.69
36Martin Orlovský TJ Drslavice 00:40:38129.45
37Pavel Rotek SK Žabovřesky Brno 00:41:56125.59
38Aleš Finstrle SK Žabovřesky Brno 00:42:14124.70
39Vít Auermüller SK Žabovřesky Brno 00:42:35123.66
40Havran Racek SK Žabovřesky Brno 00:42:43123.27
41Vojtěch Marek SK Žabovřesky Brno 00:42:58122.52
42Jan Rudolf TRAILPOINT 00:43:12121.83
43Ondra Gryc KOS TESLA Brno 00:43:18121.54
44Pavel Mudrák KOS TESLA Brno 00:43:37120.60
45Jakub Skalka Adidas Runners Prague 00:43:38120.55
46Adam Hájek OK Kamenice 00:43:40120.45
47Viliam Klamarčík TRAILPOINT 00:44:11118.91
48Radek Novotný --- 00:44:31117.93
49Honza Fiala SK Žabovřesky Brno 00:45:12115.90
50Jan Drábek SK Žabovřesky Brno 00:45:20115.50
51Tomáš Baše SK Žabovřesky Brno 00:45:41114.46
52Martin Šritr OOB TJ Turnov 00:45:42114.41
53Ondrej Skoba SK Žabovřesky Brno 00:46:01113.48
54Michal Tůma Slabý Odvar 00:46:11112.98
55Marek Lapacek --- 00:46:13112.88
56Tomáš Tvarůžka --- 00:46:18112.63
57Jiri Hlavac KOS TESLA Brno 00:47:11110.01
58Michal Pelisek Mattoni Free Run Zlín 00:47:36108.78
59Jaroslav Brabec SK Žabovřesky Brno 00:47:43108.43
60Miroslav Beránek SK Žabovřesky Brno 00:49:17103.78
61Martin Barna OOB TJ Turnov 00:49:23103.49
62Jiri Tobolik --- 00:50:19100.72
63Jiří Rýdel OK Kamenice 00:50:19100.72
64Petr Novák ???????? Ekonom Praha Outdoor 00:51:2097.70
65Matěj Kučera SportObchod.cz 00:52:2094.73
66Adam Viktorin Slabý Odvar 00:52:2894.34
67Zde Garg --- 00:55:5284.25
68Pavel Švácha Pivo a myslivec 00:56:2582.62
69Přemysl Jurča Slabý Odvar 00:56:3981.93
70Martin Spurny --- 01:01:5866.15
71Vladimír Dušek KOS TESLA Brno 01:02:5363.43
72David Polách SK Žabovřesky Brno 01:16:3122.99

KLUBY

Generováno: 20. 09. 2020, 01:40

#JménoBody
1SK Žabovřesky Brno4782.91
2KOS TESLA Brno2690.02
3OOB TJ Turnov518.15
4K.O.B. Choceň400.03
5TRAILPOINT385.25
6OK Kamenice360.65
7Pivo a myslivec344.72
8Slabý Odvar289.25
9OOB Třebíč275.46
10Oddíl OB Kotlářka267.74
11Adidas Runners Prague261.99
12OK24 Praha256.94
13OK99 Hradec Králové153.43
14SK Praga140.26
15SKOB Zlín140.18
16TJ Drslavice129.45
17Mattoni Free Run Zlín108.78
18Ekonom Praha Outdoor97.70
19SportObchod.cz94.73
20EXTRA Brno76.72

Diskuse




-