TRAILTOUR CZ # 39 Pavel Paloncý

Jeseníky / Ovčárna

Délka:  15200 m  Převýšení:  705 m

Trasa ke staženi (.GPX)  Přeskočit na výsledky

Pro stažení .GPX klikněte pravý tlačítkem myši, uložit odkaz jako.

Podrobnější varianta:

Trasa začíná u rozcestníku Ovčárna Bus - kdy se vydáte červené značce po silnici - nejprve po rovině, později cesta začne stoupat. Po 2,0 km/100m+ dorazíte k rozcestí Pod Pradědem, odbočte vlevo po pěšince na modrou značku a začíná zábava. Čeká vás 3km/500m- výživného technického a velmi variabilního seběhu. Celou dobu se držte na pěšince a modré značce, nezkracujte těch pár serpentýn, soustřeďte se, kam šlapete. "Vypadnete" na traverzové cestě, pokračujte po modré značce (cca 200m) k rozcestí U kamenné chaty. Dejte se vlevo po zpevněné cestě a po zelené značce pokračujte (4km/330m) až k Františkově Myslivně. Prudce odbočte doleva (dále po zelené) a po slední cestě, která se brzy změní v pěšinu pokračujte stoupáním (1,5km/150m+) až na hřeben Jeseníků - rozcestí nad Malým Kotlem. Tady odbočte vlevo po červené značce a pokračujte po červené značce po hřebeni přes Velký Máj, Vysokou holi, rozcestí nad Ovčárnou až k rozcestníku, odkud jste vyběhli.

Kratší varianta:

Vystřídáte značky: Červená (nahoru), Modrá (dolů). Zelená (nahoru), Červená (po hřebeni) a vždy se točíte za levou rukou.

Doporučená výbava

Boty, dobré ponožky, šortky, triko, možná bunda a hodinky s gps. Nic víc nepotřebuješ. Tyhle hračky nám dávají největší smysl na tuto etapu.

Pokud se chceš dozvědět víc informací, klikni na obrázky...

TRAILROC G280

trailroc_g280

POLAR GRIT X

Polar Grit X

Průběžné výsledky

Segment najdete na Strava.com pod ID 23672164.

Zobrazit na STRAVA 

ŽENY

Generováno: 20. 09. 2020, 01:40

#JménoKlubČasBody
1Natalia Hiklova SK Žabovřesky Brno 01:32:53152.02
2Petra Vavříková Adidas Runners Prague 01:34:55149.88
3Monika Doležalová OK Kamenice 01:36:36148.10
4Veronika Siebeltová SportObchod.cz 01:41:17143.16
5Romana Lojkova TRAILPOINT 01:41:47142.63
6Baruš Cichá --- 01:44:13140.07
7Zuzana Bartasova SK Babice 01:44:54139.35
8Hanka Bednarčíková Sport pro Krnov 01:45:06139.14
9Gabriela Hiršová SK Žabovřesky Brno 01:46:20137.83
10Vlaďka Tesařová --- 01:47:31136.59
11Eliška Hájková OK Kamenice 01:48:27135.60
12Majka BK --- 01:49:39134.34
13Zuzka Hendrychová SK Žabovřesky Brno 01:53:02130.77
14Barbora Zháňalová SK Žabovřesky Brno 01:54:05129.66
15Nataliia Salii TRAILPOINT 01:55:04128.62
16Petra Grycová KOS TESLA Brno 01:55:08128.55
17Vlaďka Raclavská pohanková poezie 01:56:05127.55
18Alena Kerlinová --- 02:00:39122.73
19Markéta Rotková SK Žabovřesky Brno 02:03:15119.99
20Alžběta Koláříková --- 02:03:32119.69
21Pája Horová LPU Pardubice 02:07:00116.03
22Kateřina Nováková OK24 Praha 02:07:34115.44
23Jana D. --- 02:10:55111.90
24Tereza Šimková --- 02:12:56109.78
25Natálie Stieberová --- 02:19:09103.22
26Helena Valentová OK24 Praha 02:19:49102.51
27Papa ya SportObchod.cz 02:31:5789.72
28Marie Vondráčková Running zone Brno 02:38:0483.26
29Petra Fialová Pivo a myslivec 02:44:1076.83
30Adéla Binarová pohanková poezie 02:45:0075.95
31Veronika Jirkovská EXTRA Brno 03:15:1044.13

MUŽI

Generováno: 20. 09. 2020, 01:40

#JménoKlubČasBody
1Miloš Nykodým SK Žabovřesky Brno 01:09:39156.31
2Jakub Glonek OK Kamenice 01:14:50149.34
3Ondra Hlaváč SK Žabovřesky Brno 01:18:33144.34
4Jan Boril KOS TESLA Brno 01:18:50143.96
5Martin Poklop Tréninkový orgáč 01:19:30143.07
6Radovan Cech KOS TESLA Brno 01:19:50142.62
7Adam Chloupek OK Kamenice 01:20:02142.35
8. Bježíš . OOB TJ Turnov 01:20:29141.74
9Marek Schuster SK Severka Šumperk 01:21:06140.91
10Petr Horvát KOS TESLA Brno 01:22:18139.30
11Jakub Kolář --- 01:23:06138.22
12Dominik Chlupáč SportObchod.cz 01:25:00135.67
13Martin Borák SportObchod.cz 01:25:04135.58
14Jan Bartas SK Babice 01:25:15135.33
15Josef Novák Extreme obstacle runners 01:26:28133.70
16Jiří Ehl KOS TESLA Brno 01:26:30133.65
17Radomír Tichý OK Slavia Hradec Králové 01:27:24132.44
18Adam Viktorin Slabý Odvar 01:28:01131.61
19Otakar Hirs SK Žabovřesky Brno 01:28:13131.34
20Tomáš Rusý OK Kamenice 01:28:19131.21
21Vojtech Gryc KOS TESLA Brno 01:29:30129.61
22Tomáš Hikl SK Žabovřesky Brno 01:31:40126.70
23Jan Rudolf TRAILPOINT 01:32:16125.89
24Jakub Skalka Adidas Runners Prague 01:33:36124.10
25Marek Bergauer Hobby Runners 01:34:31122.87
26Jan Zháňal SK Žabovřesky Brno 01:37:07119.37
27Jiří Polcar --- 01:37:45118.52
28Tomáš Fejfárek Pivo a myslivec 01:38:04118.09
29Aleš Finstrle SK Žabovřesky Brno 01:38:54116.97
30Vítězslav Chmelař TRAILPOINT 01:39:29116.19
31Tomáš Kerlin --- 01:39:41115.92
32Honzík Zhrušky --- 01:40:08115.31
33Roman Sk --- 01:40:17115.11
34Ondřej Hryzák TRAILPOINT 01:41:45113.14
35Vít Auermüller SK Žabovřesky Brno 01:43:22110.96
36Radim Siuda --- 01:44:05110.00
37Denis Pivoňka --- 01:44:12109.84
38Adam Urbanec SK Babice 01:44:27109.51
39Jir Iko Sport pro Krnov 01:44:39109.24
40Jiří Žaloudík Sport pro Krnov 01:44:40109.21
41Tomáš Věnsek --- 01:46:16107.06
42Tomáš Baše SK Žabovřesky Brno 01:46:24106.88
43Martin Balouch --- 01:48:59103.41
44Ondrej Ptacek KOS TESLA Brno 01:49:09103.18
45Libor Novák OK24 Praha 01:49:29102.74
46Jirka Svoboda T-Runners 01:49:30102.71
47Ondra Gryc KOS TESLA Brno 01:49:36102.58
48Jiří Rýdel OK Kamenice 01:49:56102.13
49Jakub Šafařík --- 01:51:29100.05
50Adam Hájek OK Kamenice 01:52:4198.43
51Duro Mokry Slabý Odvar 01:52:4898.27
52Michal Tůma Slabý Odvar 01:55:1694.96
53tomas verner Dům pro Julii 01:58:1191.03
54Zdeněk Kamenský Jelita 01:58:1690.92
55Filip Grusz Podej mi pivo 02:03:0784.40
56Pavel Rotek SK Žabovřesky Brno 02:03:1484.24
57Adam Jurák SportObchod.cz 02:03:1584.22
58Zde Garg --- 02:04:0483.12
59Petr Sedlář KOS TESLA Brno 02:12:1172.20
60Česlo runner BSvČT a NVPP 02:14:3968.88
61Ondrej Skoba SK Žabovřesky Brno 02:16:0267.02
62Marek Lapacek --- 02:17:5964.40
63Vít Kněžínek --- 02:19:1462.72
64Tomáš Tvarůžka --- 02:28:1150.68
65Jiří Skříček Pivo a myslivec 03:25:150.00
66David Polách SK Žabovřesky Brno 03:07:090.00

KLUBY

Generováno: 20. 09. 2020, 01:40

#JménoBody
1SK Žabovřesky Brno1834.42
2KOS TESLA Brno1095.66
3OK Kamenice907.16
4TRAILPOINT626.47
5SportObchod.cz588.34
6SK Babice384.18
7Sport pro Krnov357.59
8Slabý Odvar324.84
9OK24 Praha320.69
10Adidas Runners Prague273.98
11pohanková poezie203.50
12Pivo a myslivec194.92
13Tréninkový orgáč143.07
14OOB TJ Turnov141.74
15SK Severka Šumperk140.91
16Extreme obstacle runners133.69
17OK Slavia Hradec Králové132.44
18Hobby Runners122.87
19LPU Pardubice116.03
20T-Runners102.71
21Dům pro Julii91.03
22Jelita90.92
23Podej mi pivo84.40
24Running zone Brno83.26
25BSvČT a NVPP68.88
26EXTRA Brno44.13

Diskuse




-