TRAILTOUR CZ # 30 TRAILPOINT

Kozí hřbety / Únětice

Délka:  11900 m  Převýšení:  150 m

Trasa ke staženi (.GPX)  Přeskočit na výsledky

Pro stažení .GPX klikněte pravý tlačítkem myši, uložit odkaz jako.

Únětická 12° 

Unětice - Černý Vůl - Statenice - Horoměřice - Unětice 

Popis 

Běželi jste někdy z Prahy na Okoř?… Jestli ano, tak minimálně část téhle etapy budete znát. No a jestli ne, rozhodně je na čase tyhle místa poznat. A nejen proto, že start i cíl etapy leží přímo před vraty restaurace U Lasíků, kde pečou ty nejlepší koláče, buchty a kiše na sever od Dejvic a o pár set metrů dál se nachází vyhlášený Únětický pivovar. Samotná etapa není příliš náročná ani vzdáleností ani profilem. O to víc to budete moct hned od začátku napálit. Ale pozor, závěrečná, asi kilometrová pasáž vedoucí po Kozích hřbetech je sice nádherná, ale zároveň na pár místech hodně technická a vycucne vám z nohou při seběhu poslední zbytky sil. 

Start / Cíl: Restaurace U Lasíků, Tiché Údolí 53/9, Únětice 

Doprava na start:  

autobus č. 355 z Dejvické 
parkování: Parkoviště Náves (u obecního Úřadu) 
alternativní návrat do Prahy: seběhni Tichým údolím po modré až do Roztok a pak vlakem do Podbaby a dál 

Zajímavá místa v okolí: 

Únětický pivovar 
Restaurace U Lasíků 
Restaurace Statenický Mlýn 
Alšova vyhlídka 
Vyhlídka Kozí hřbety 
Svatá Juliána 
Naučná stezka Roztocký háj - Tiché údolí 

Itinerář 

Start - po modré 

1000m - horní a malý rybník 

2000m - napojení modré na žlutou, proběhnout pod mostem a dál po slinici Statenická až do Statenic 

4200m - odbočit ze silnice kolem studánky  Pecků, dál lesem 

5800m - rozcestí Svatá Juliána, dál po červené až do Horoměřic 

8400m - dál po zelené až na rozcestník pod Kozími hřbety 

9000m - Menhir Horoměřice, dál třešňovkou a zahrádkářskou kolonií až k silnici vedoucí z Černého Vola na Suchdol (POZOR nepřehledná zatáčka na silnici) 

10300m - Kozí hřbety (PP Údolí Unětického potoka) 

11500m - odbočka na Alšovu vyhlídku (Dolní rybník) - dál doleva po modré 

Cíl - Restaurace U Lasíků 

 

 

Doporučená výbava

Boty, dobré ponožky, šortky, triko, možná bunda a hodinky s gps. Nic víc nepotřebuješ. Tyhle hračky nám dávají největší smysl na tuto etapu.

Pokud se chceš dozvědět víc informací, klikni na obrázky...

TERRAULTRA G260

terraultra_g260

POLAR GRIT X

Polar Grit X

Průběžné výsledky

Segment najdete na Strava.com pod ID 23469761.

Zobrazit na STRAVA 

ŽENY

Generováno: 03. 08. 2020, 01:36

#JménoKlubČasBody
1Ekaterina Zanozina KERTEAM 00:54:50150.73
2Zuzana Bartasova SK Babice 00:55:12150.07
3Majka Pospíšilová Oddíl OB Kotlářka 00:55:41149.20
4Denisa Kosová Tréninkový orgáč 00:56:21147.99
5Petra Vavříková Adidas Runners Prague 00:56:25147.87
6Romana Lojkova TRAILPOINT 00:56:56146.93
7Adél Šeflová --- 00:59:09142.92
8Hanka Koubová Oddíl OB Kotlářka 01:00:16140.90
9Hana Klampflová --- 01:00:25140.63
10Zdenka Kozakova KOS TESLA Brno 01:00:31140.45
11Gabriela Hiršová SK Žabovřesky Brno 01:01:00139.57
12Róza Vejražková OOB TJ Turnov 01:01:28138.73
13Barbora Matějková OOB TJ Turnov 01:01:29138.70
14Adéla Chromá KOS TESLA Brno 01:02:20137.16
15Šárka Sokolářová OOB TJ Turnov 01:02:32136.80
16Pavla Heřmánková OOB TJ Turnov 01:03:18135.41
17Anežka Hlaváčová KOS TESLA Brno 01:05:10132.03
18Julia Šváchová Vintoniv Pivo a myslivec 01:05:17131.82
19Petra Grycová KOS TESLA Brno 01:05:24131.61
20Zuzana Drábková KOS TESLA Brno 01:10:18122.74
21Kateřina Nováková OK24 Praha 01:10:30122.37
22Lenka Kočová SK Žabovřesky Brno 01:11:49119.99
23Petra Fialová Pivo a myslivec 01:12:03119.57
24Veronika C. --- 01:12:07119.45
25Petra Škáchová Oddíl OB Kotlářka 01:12:58117.91
26Ida Balusková OK24 Praha 01:13:06117.67
27Kačka Škarková SK Praga 01:13:37116.73
28Katerina Gracova Vinaři Mařatice 01:14:41114.80
29Anca Batulkova Panděra 01:18:17108.28
30Lucie Čepcová SK Babice 01:18:31107.86
31Bára Hudečková SK Trefa 01:21:30102.46
32Martina Metelkova SK Babice 01:22:5999.77
33Renata Kořínková SK Babice 01:24:3496.91

MUŽI

Generováno: 03. 08. 2020, 01:36

#JménoKlubČasBody
1Jarda Blažek TJ ČZU 00:44:29150.06
2Tomás Hudec --- 00:44:31149.99
3. Bježíš . OOB TJ Turnov 00:44:32149.95
4Jan Petržela OK99 Hradec Králové 00:45:22148.08
5Táda Mahel SK Babice 00:46:06146.43
6Karel Svoboda SK Babice 00:47:05144.22
7Jan Boril KOS TESLA Brno 00:47:14143.88
8Michal Uhlík Sportcentrum Jičín 00:47:19143.70
9Vaclav Punda RBZ Praha 00:47:20143.66
10Karel Jabornik SK Babice 00:47:55142.35
11Miloš Nykodým SK Žabovřesky Brno 00:48:13141.68
12Pavel Brlica SK Žabovřesky Brno 00:48:18141.49
13Ondra Hlaváč SK Žabovřesky Brno 00:48:23141.30
14Jan Bartas SK Babice 00:48:23141.30
15Petr Horvát KOS TESLA Brno 00:48:35140.85
16Tomáš Rybář Oddíl OB Kotlářka 00:48:56140.07
17Lukas Fráz SK Babice 00:48:58139.99
18Jakub Skalka Adidas Runners Prague 00:49:03139.80
19Martin Durych TRAILPOINT 00:49:11139.50
20Petr Švácha Pivo a myslivec 00:49:26138.94
21Daniel Wolf OOB TJ Turnov 00:49:43138.31
22Ondra Hnilica Pivo a myslivec 00:49:46138.19
23David Yadel SK Babice 00:50:30136.55
24Radovan Cech KOS TESLA Brno 00:50:40136.17
25Osvald Kozak KOS TESLA Brno 00:51:01135.38
26Patrik Roštík Pivo a myslivec 00:51:10135.05
27Lukáš Werner SK Babice 00:51:27134.41
28Ondřej Pospíšil Oddíl OB Kotlářka 00:51:29134.34
29Adam Chromy KOS TESLA Brno 00:51:41133.89
30Martin Fröhlich --- 00:52:04133.03
31Jiří Křenek Pivo a myslivec 00:52:13132.69
32Jiří Kozubík Mattoni Free Run Zlín 00:52:22132.35
33Marek Bergauer Hobby Runners 00:52:45131.49
34Tomáš Fejfárek Pivo a myslivec 00:52:57131.04
35Martin Hakl SK Babice 00:53:00130.93
36Tomas Lunak SK Babice 00:53:02130.85
37Tomáš Matras SK OB Chrast 00:54:15128.12
38Michael Dobias TRAILPOINT 00:54:24127.78
39Vojtech Gryc KOS TESLA Brno 00:55:02126.36
40Matej Hraboš KOS TESLA Brno 00:55:20125.69
41Jiří Vašina --- 00:55:27125.42
42Josef Melichar --- 00:56:05124.00
43Vojtěch Král Tréninkový orgáč 00:56:20123.44
44Stefan Mikulics --- 00:56:25123.25
45Martin Balouch --- 00:56:31123.03
46Jan Rudolf TRAILPOINT 00:56:51122.28
47Martin Vlach SK Praga 00:57:03121.83
48David Šimek Pivo a myslivec 00:57:06121.72
49Ivo Novak OK24 Praha 00:57:38120.52
50Honza Landa Pivo a myslivec 00:57:40120.44
51Bohuš Antoška --- 00:57:45120.26
52Filip Grusz Podej mi pivo 00:57:48120.15
53Adam Hájek OK Kamenice 00:58:04119.55
54Kuba Žák TRAILPOINT 00:59:00117.45
55David Chaloupský OK99 Hradec Králové 00:59:02117.37
56Martin Šritr OOB TJ Turnov 00:59:03117.34
57Jan Muller --- 00:59:08117.15
58Libor Novák OK24 Praha 00:59:58115.28
59Jindřich Pergler Pivo a myslivec 01:00:02115.13
60Přemysl Novák Oddíl OB Kotlářka 01:00:04115.05
61Daniel Bakeš --- 01:00:15114.64
62Martin Lacina Oddíl OB Kotlářka 01:01:15112.39
63Aleš Fürst Tréninkový orgáč 01:01:35111.65
64Jiří Skříček Pivo a myslivec 01:02:35109.40
65Jerry Koca SK Žabovřesky Brno 01:02:52108.76
66Ondrej Skoba SK Žabovřesky Brno 01:03:15107.90
67Pavel Čáp --- 01:03:53106.48
68Lukas Vrany --- 01:03:57106.33
69Jiří Pokorný --- 01:04:16105.62
70Honza Elias RUN magazine team 01:04:31105.06
71Jaroslav Vycichlo RUN magazine team 01:04:34104.94
72Pavel Fenyk SK Babice 01:05:44102.32
73Jan Nemecek OK Kamenice 01:06:09101.39
74Jakub Falatek --- 01:06:27100.71
75Martin Zima --- 01:07:4697.75
76Petr Hostaš Tréninkový orgáč 01:07:5997.27
77Michal Heřmánek OOB TJ Turnov 01:08:5295.28
78Jiri Tobolik --- 01:09:0694.76
79Tomáš Tvarůžka --- 01:10:5990.53
80Martin Batty Batulka Panděra 01:11:2789.48
81Jakub Račanský KOS TESLA Brno 01:12:0288.17
82Pavel Švácha Pivo a myslivec 01:12:1587.68
83Tomáš Koďousek Pivo a myslivec 01:13:5983.79
84Jirka Stejskal Vinaři Mařatice 01:14:4182.21
85Václav Samal OK24 Praha 01:14:5781.62
86Milos Bukvai Extreme obstacle runners 01:17:0776.75
87David Rajnoha KOS TESLA Brno 01:17:4675.29
88Javi Insa --- 02:18:540.00

KLUBY

Generováno: 03. 08. 2020, 01:36

#JménoBody
1SK Babice1803.96
2KOS TESLA Brno1769.65
3Pivo a myslivec1565.45
4OOB TJ Turnov1050.50
5Oddíl OB Kotlářka909.85
6SK Žabovřesky Brno900.69
7TRAILPOINT653.95
8OK24 Praha557.45
9Tréninkový orgáč480.34
10Adidas Runners Prague287.67
11OK99 Hradec Králové265.45
12SK Praga238.56
13OK Kamenice220.93
14RUN magazine team210.00
15Panděra197.76
16Vinaři Mařatice197.01
17KERTEAM150.73
18TJ ČZU150.06
19Sportcentrum Jičín143.70
20RBZ Praha143.66
21Mattoni Free Run Zlín132.35
22Hobby Runners131.49
23SK OB Chrast128.12
24Podej mi pivo120.14
25SK Trefa102.46
26Extreme obstacle runners76.75

Diskuse




-